URUCHOMIENIE SYREN


16.04.2010
Na prośbę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Wojewody Śląskiego w celu uczczenia pamięci ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku, która miała miejsce dnia 10.04.2010 r. w dniu jutrzejszym tj. 17.04.2010 r. o godzinie 8:56 zostaną uruchomione syreny alarmowe.