Do skarbony grosik wrzuć
11.08.2008
W dniu dzisiejszym Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu rozpoczyna, już trzecią, zbiórkę publiczną. Tym razem skarbona stanęła w Szpitalu Rejonowym w Raciborzu. Uzyskane pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu dla lecznicy. Zbiórka potrwa do 31 października.