DOŚWIETL „PRZEJŚCIE” SWOIM GŁOSEM!
1.09.2021
Od dnia dzisiejszego ruszyło głosowanie na projekty III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego i co ważne - wśród nich znalazł się taki, z realizacji którego, korzyści możemy wynieść MY – mieszkańcy powiatu raciborskiego!
„Bezpieczny pieszy - doświetlenie przejść dla pieszych lampami LED w powiecie raciborskim i wodzisławskim” to inicjatywa niezwykle zaangażowanego w społeczne projekty - naszego radnego Tomasza Cofały, która obejmuje łącznie aż 15 drogowych „pasów”.
„Bezpieczny pieszy - doświetlenie przejść dla pieszych lampami LED w powiecie raciborskim i wodzisławskim” to inicjatywa niezwykle zaangażowanego w społeczne projekty - naszego radnego Tomasza Cofały, która obejmuje łącznie aż 15 drogowych „pasów”.
Mamy na to bezpośredni wpływ, więc solidarnie zagłosujmy i zwiększmy bezpieczeństwo pieszych i kierowców na terenie Raciborza, Pietrowic Wielkich, Krzanowic, Krzyżanowic, Kuźni Raciborskiej, Nędzy, Marklowic, Wodzisławia Śl. i Pszowa.
Wystarczy odwiedzić stronę https://bo.slaskie.pl/ i postępować zgodnie ze wskazówkami. Głosowanie potrwa do 19 września a wspomniane doświetlenie w całości zostanie sfinansowane z budżetu Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego.