Do 28 września trwa nabór na stanowisko zastępcy dyrektora ds. lecznictwa Szpitala Rejonowego w Raciborzu
25.08.2009
Do 28 września trwa nabór na stanowisko zastępcy dyrektora ds. lecznictwa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu. Szczegóły w załączniku.
Ogłoszenie o konkursie (Z-CA DYREKTORA SZPITALA)