Podsumowanie Raciborskich Targów Edukacyjnych


15.04.2010

Ponad tysiąc osób, w tym 918 uczniów, wzięło udział w IX Raciborskich Targach Edukacyjnych, które odbyły się w dniach 12-13 kwietnia w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Raciborzu. Celem targów było zapoznanie uczniów gimnazjów oraz ich rodziców z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Raciborskiego.

Targi zostały zorganizowane przez Referat Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego oraz Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Raciborzu.