Zakończenie realizacji programu bezpłatnych badań na obecność toksoplazmozy...
21.12.2007
W ramach programu Laboratorium Szpitala wykonało 827 badań, w wyniku których u 29 pań stwierdzono obecność toksoplazmozy.
Starostwo Powiatowe w Raciborzu
W ramach programu Laboratorium Szpitala wykonało 827 badań, w wyniku których u 29 pań stwierdzono obecność toksoplazmozy.