Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Noworoczne Spotkanie Starosty i Prezydenta Raciborza

2015-12-22, Wtorek

W piątek, 8 stycznia 2016 r. w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 o godz. 18.00 rozpocznie się Noworoczny Koncert pod patronatem Starosty Raciborskiego i Prezydenta Raciborza. Na scenie zaprezentują się członkowie zespołów artystycznych działających w RCKu. Wystąpią m.in. Zespół Skaza, Klub Tańca Mag-Dance, Grupa Bez Nazwy i Zespół Perspektywa.

Widzów czeka interesująca podróż muzyczno-taneczna. Usłyszymy piosenki i utwory instrumentalne z repertuaru m.in. Elvisa Presleya, Boba Dylana, Eda Sheerana czy Czesława Niemena. Nie zabraknie także utworów świąteczno-noworocznych. Na scenie swoje umiejętności zaprezentują także tancerze.

Wejściówki na koncert dostępne są w Raciborskim Centrum Informacji, Racibórz, ul. Długa 2.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Noworocznym Koncercie.