Aktualności Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego / Aktualności Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Bardzo zła jakość powietrza

Dzisiaj, 19 grudnia 2019 r. prognozowana jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie bardzo zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniach 12 i 13 grudnia 2019 r. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie dostateczna i zła.

Zła jakość powiatrza w powiecie raciborskim

W dniu 26 listopada br. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniu 25 i 26 listopada 2019 r. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie zła i bardzo zła.

Test syren alarmowych

W najbliższy wtorek (26 listopada br.) pomiędzy godziną 900 a 1300 zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności.

Zła jakość powiatrza

W dniu 21 listopada br. prognozowana jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie dostateczna i zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniu 20 listopada br (środa) ze względu na poziom pyłu zawieszonego (stężenia dobowe) jakość powietrza m.in. w powiecie raciborskim będzie dostateczna i zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniu 15 listopada 2019 r. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie dostateczna i zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniu 23.10.2019 r. jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskiego ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego będzie dostateczna i zła.

Ostrzeżenie meteorologiczne - silne burze

Na dzisiejsze popołudnie Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat ostrzegawczy dla województwa śląskiego o możliwości wystąpienie burz z opadami deszczu do 40 mm oraz porywami wiatru do 100km/h, lokalnie do 115 km/h.