Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Pozytywna Energia Ekonomii Społecznej już 10 maja na Zamku

2015-03-26, Czwartek

Podobnie jak w latach poprzednich i w tym roku w Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się już III Festiwal Organizacji Pozarządowych pn. „Pozytywna Energia Ekonomii Społecznej”. W niedzielę 10 maja organizacje pozarządowe zaprezentują swoją działalność.  Początek godz. 15.30.

W latach ubiegłych wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej jak i mieszkańców powiatu raciborskiego. Było doskonałą okazją do zaprezentowania swojej działalności oraz integracji i nawiązania nowych kontaktów.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w nadchodzącym wydarzeniu. Podczas Festiwalu będzie możliwość zaprezentowania się na stoiskach rozstawionych na zamkowym dziedzińcu. Udział w wydarzeniu to szansa na wyjście do szerszego grona odbiorców, nawiązanie współpracy z innymi podmiotami ekonomii społecznej oraz pozyskanie nowych członków i wolontariuszy.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 27 kwietnia br.  w siedzibie Inkubatora, telefonicznie bądź mailowo.

Dane kontaktowe:

Inkubator Ekonomii Społecznej w Raciborzu Plac Okrzei 4 pok. nr 9 A (parter)
Katarzyna Teodorowicz tel. 32 459 73 13 lub 32 459 73 48

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Karta uczestnictwa - Festiwal 2015 Karta uczestnictwa - Festiwal 2015 15-03-26 14:46 141.5KB Karta uczestnictwa - Festiwal 2015 pobierz