Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Sportowo-artystyczne wakacje w MOSie

2016-07-05, Wtorek

Pierwszy tydzień wakacji w raciborskim Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym już za nami. Z oferty przygotowanej w placówce skorzystało 15 dzieci. Miało być i sportowo i artystycznie. I tak właśnie upłynął ten czas.

Każdego dnia na uczestników czekały inne zajęcia i atrakcje. Były zabawy integracyjne z chustą animacyjną KLANZA, zajęcia ruchowe, w tym tańce. Podczas tzw. dnia sportu uczestnicy wzięli udział w konkursach, wyścigach i torach przeszkód. Z kolei podczas dnia pirackiego dzieci szukały skarbu i bawiły się w podchody. Był i dzień lenia – to czas przeznaczony na zabawy z poduchami i konkursy rysunkowe. Ostatniego dnia uczestnicy puszczali gigantyczne bańki mydlane, skakali na dmuchanym zamku i zjeżdżalniach.

Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni zapraszają na drugi tydzień zajęć, który odbędzie się od 08.08.2016 r. do 12.08.2016 r. w godzinach 10.00-12.00 (koszt 20 zł za tydzień). Serdecznie zapraszamy zapisy do 5 sierpnia pod nr tel. 663 490 473 lub [email protected] oraz 32 415 24 71 lub [email protected]

Galeria zdjęć: