Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Trzej tenorzy ponownie zaśpiewają na raciborskim zamku

2015-08-21, Piątek

Brunetki blondynki, O sole Mio, Wielka sława to żart czy aria Tassila - te wielkie przeboje można będzie usłyszeć 28 sierpnia o godz. 17.00 na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Przed raciborską publicznością, na scenie plenerowej zaprezentuje się trzech tenorów związanych z Teatrem Muzycznym w Poznaniu.

Koncert odbędzie się w piątek, ale melomanów na pewno nie zabraknie. W programie znane przeboje, m.in. Brunetki blondynki, Granada, O sole Mio a także słynne arie operowe i musicalowe - Twoim jest serce me, Wielka sława to żart czy aria Tassila. Nie zabraknie również przebojów, które wykonawcy przygotowali specjalnie z myślą o tym koncercie. Całość poprowadzi konferansjer, który piękną muzykę ubarwi dobrym dowcipem i anegdotami. Na muzyczne pożegnanie lata zaprasza Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Wstęp bezpłatny. Zapraszamy!!!