Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Widowisko patriotyczne „Ta, co nie zginęła - Polska” na Zamku Piastowskim

2015-11-09, Poniedziałek

Serdecznie zapraszamy do udziału w szczególnym wydarzeniu – widowisku patriotycznym pt. „Ta, co nie zginęła – Polska” w wykonaniu artystów Amatorskiego Teatru Dla Dorosłych „Na Zamku”, seniorów Stowarzyszenia Persona z gościnnym udziałem pułkownika Włodzimierza Wowy Brodeckiego, które odbędzie się w piątek 13 listopada o godz. 18.00 w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Przedsięwzięcie to nowy pomysł na aktywne uczestnictwo w obchodach Narodowego Święta Niepodległości, które to obchodzimy każdego roku 11 listopada. Ideą spotkania jest świętowanie kolejnej rocznicy (w tym roku to już 97. rocznica) odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Dla młodego pokolenia - to żywa lekcja patriotyzmu.

Zapraszamy serdecznie do udziału w widowisku!