Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Koncert Kolęd i Pastorałek w ramach XVIII Regionalnego Spotkania Wspólnot Śpiewaczych

2009-01-07, Środa

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu oraz Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu serdecznie zapraszają na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w ramach XVIII Regionalnego Spotkania Wspólnot Śpiewaczych. W programie koncertu wystąpią zespoły śpiewacze z terenu powiatu raciborskiego oraz gościnnie reprezentacja zaprzyjaźnionego Powiatu Elbe – Elster.

Koncert odbędzie się w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu w niedzielę 18 stycznia 2009 r. Początek godzina 15:30. W programie koncertu będzie można wysłuchać m.in. wspólnego wykonania utworów "Cicha noc" (Fr. Gruber), "Hymn Bożonarodzeniowy" (F. Mendelssohn Bortholdy), "Transeamus usque Bethlehem" (J. Schnabel).

Patronat nad Koncertem objął Starosta Raciborski Adam Hajduk.