Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Konkurs "Powiatowy Mistrz Wiedzy Rolniczej - 2011" Rozstrzygnięty!

2011-04-11, Poniedziałek
9 kwietnia w Centrum Społeczno – Kulturalnym Pietrowicach przy ul. 1 Maja odbył się finał konkursu ,,Powiatowy Mistrz Wiedzy Rolniczej" - 2011r. W kategorii indywidualnej wzięło udział dziesięciu uczestników, natomiast w kategorii drużynowej wystąpiło pięć zespołów. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dużą wiedzą.

W kategorii indywidualnej zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - Pan Wojciech Krasek - Pogrzebień
II miejsce - Pan Piotr Karpisz - Bieńkowice
III miejsce - Pan Jerzy Adamczyk - Ciechowice

W kategorii drużynowej zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - drużyna nr IV w składzie: Zygmunt Wallach, Franciszek Janik, Bernard Cycoń (Bieńkowice - Bieńkowice - Zawada Książęca),
II miejsce - drużyna nr VI w składzie: Piotr Karpisz, Wojciech Krasek (Bieńkowice – Pogrzebień)
III miejsce - drużyna nr II w składzie: P. Grzegorz Kozakiewicz, Henryk Jeremiasz, P. Kinga Płaczek (Pietrowice Wielkie – Samborowice - Racibórz)

Zwycięzcy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe o łącznej wartości blisko 7 tys. zł.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a najlepszym serdecznie gratulujemy !!!