Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Laureata PANTOFELEKA poznamy 24 marca

2011-02-21, Poniedziałek

5 lutego minął termin zgłaszania kandydatów do VI edycji konkursu "Pantofelek 2010" - konkursu propagującego lokalne autorytety, ludzi, którzy swoim postępowaniem, działaniem czynią nasz świat lepszym. Na posiedzeniu Kapituły konkursu w tajnym głosowaniu wyłoniono pięć osób nominowanych w tegorocznej edycji. Komisyjne otwarcie kopert ze zgłoszeniami odbyło się 9 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Raciborzu. W bieżącym roku wpłynęły zgłoszenia z czterech gmin: Krzanowic, Krzyżanowic, Kuźni Raciborskiej i Raciborza.

17 lutego na posiedzeniu Kapituły w składzie: Małgorzata Burek – przewodnicząca, Elżbieta Biskup, Elżbieta Ceglarek, Danuta Hryniewicz, Jadwiga Stojer, Lucyna Rajczykowska, Aleksandra Czekajło, Marianna Korzonek, Maria Smyczek, Ewa Butyńska, Leonarda Moryson oraz sekretarz – Kornelia Pawliczek-Błońska, w tajnym głosowaniu wybrano pięć osób nominowanych oraz laureata konkursu "Pantofelek 2010".

Ogłoszenie wyników tegorocznego powiatowego konkursu pod patronatem Starosty Raciborskiego, nastąpi 24 marca br. o godzinie 18:00 podczas uroczystego koncertu w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

Konkurs, niezmiennie od 6 lat, organizowany jest przez Forum Kobiet Powiatu Raciborskiego. Pomoc współorganizacyjna: Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu.

Źródło: Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu