Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Na wsi można żyć zdrowo i bezpiecznie - konkurs

2009-08-27, Czwartek

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Raciborzu informuje, że Prezes KRUS ogłosił otwarty konkurs z wysokimi nagrodami pieniężnymi na prezentacje multimedialne o bezpieczeństwie pracy oraz ochronie zdrowia i życia mieszkańców wsi pod nazwą: "Na wsi można żyć zdrowo i bezpiecznie".

Tytułowe przesłanie powinno być adresowane do jednej z czterech grup odbiorców prezentacji wskazanych w regulaminie:
- do rolników i innych dorosłych mieszkańców wsi,
- młodzieży szkół rolniczych,
- dzieci wiejskich ze szkół podstawowych (klas 5-6) oraz z gimnazjów,
- dzieci wiejskich ze szkół podstawowych (z klas 1-4).

W konkursie mogą wziąć udział pojedyncze osoby lub zespoły osób, w tym uczniowie i studenci szkół rolniczych. Prezentacje wraz z pisemnym, imiennym zgłoszeniem do udziału w konkursie należy przesłać do 30 września 2009 na adres KRUS – Centrala, Al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa z dopiskiem na kopiecie: Konkurs na prezentacje pn." Na wsi można żyć zdrowo i bezpiecznie".

Nagrodzone prace będą upowszechniane w działalności prewencyjnej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie opublikowanym na stronie internetowej www.krus.gov.pl.