Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Nowa kuchnia i jadalnia w MOW w Rudach

2009-11-19, Czwartek

18 listopada na parterze Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rudach oddano do użytku nowe pomieszczenia tj. kuchnię wraz z wyposażeniem oraz jadalnię, która będzie mogła pomieścić do 70 osób. W uroczystym otwarciu uczestniczyli m.in. Starosta Raciborski Adam Hajduk, Wicestarosta Andrzej Chroboczek, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Adrian Plura oraz dyrektor MOW Halina Wyjadłowska. Adaptacja kosztowała blisko 430 tys. złotych i została sfinansowana ze środków budżetu Powiatu Raciborskiego.

Realizacja zadania pn. "Adaptacja pomieszczeń magazynowych na parterze budynku kuchni Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rudach przy ulicy Szkolnej 2 na potrzeby kuchni z zapleczem wraz z dobudową pomieszczenia jadalni" trwała od czerwca do października br. Ww. adaptacja obejmowała m.in. wykonanie robót budowlano - montażowych, konstrukcyjnych, murarskich, wykończeniowych w zakresie obiektów budowlanych, wewnętrznej instalacji wodno – kanalizacyjnej i przyłącza sanitarnego, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wentylacji mechanicznej kuchni oraz wewnętrznej instalacji elektrycznej.