Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Ogłoszenie o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej na realizację zadania publicznego

2011-04-28, Czwartek

Zarząd Powiatu Raciborskiego informuje o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej – Międzyszkolnego Klubu Sportowego Szkoły Mistrzostwa Sportowego "Victoria" w Raciborzu - na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. Realizacja inicjatyw zacieśniających współpracę sportowo-rekreacyjną w ramach umów partnerskich zawartych przez Powiat Raciborski – Pływackie klimaty wraz z wnioskiem o przyznanie dotacji ze środków publicznych.

Oferta została zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej tut. Starostwa http://www.bip.powiatraciborski.pl/index.php?id=3366

Do 5 maja br. można wnosić uwagi do oferty.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Referacie Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu tel. (32) 45-97-309; e-mail: [email protected]