Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej.

2024-04-24, Środa
Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej:
,,Przeprowadzenie w roku 2024 programu psychologiczno-terapeutycznego dla osób stosujących przemoc domową".
Zadanie realizowane będzie w terminie od dnia 22.05.2024 r, do dnia 31.07.2024 r.
Ofertę na powierzenie do realizacji zadania publicznego należy złożyć w terminie od dnia 14.05.2024 r. w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4.
Pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie dostępne są na stronie:
lub w Referacie Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4, pokój nr 9B.