Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Otwarty konkursu ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego z zakresu instytucjonalnej pieczy zastępczej!

2023-11-22, Środa
 Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkursu ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego z zakresu instytucjonalnej pieczy zastępczej: „Prowadzenie w okresie od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. na terenie powiatu raciborskiego 6 placówek opiekuńczo – wychowawczych, każda dla 14 dzieci”.
Zadanie realizowane będzie w terminie od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2025 r.
Ofertę na powierzenie do realizacji zadania publicznego należy złożyć w terminie do dnia 13 grudnia 2023 r. w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4.
Pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie dostępne są na stronie bip.powiatraciborski.pl/organizacje_pozarządowe/Ogłoszenia_2023 lub w Referacie Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4 pokój nr 9B.