Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Raciborski OIDON w Rybniku, Wodzisławiu i Żorach

2010-01-06, Środa

Powiat Raciborski wspólnie z Powiatem Rybnickim, Wodzisławskim i Miastem Żory umożliwia osobom niepełnosprawnym, ich rodzinom, opiekunom i pracodawcom zatrudniającym lub zamierzającym zatrudnić osoby niepełnosprawne oraz instytucjom działającym na rzecz osób niepełnosprawnych uzyskanie informacji o przysługujących im prawach i ulgach.

Bezpłatne informacje będą udzielane przez pracownika Ośrodka Informacji dla Osób Niepełnosprawnych z Raciborza:
- w każdy ostatni wtorek miesiąca roku 2010 w godzinach od 9.00 – 14.00 w Starostwie Powiatowym w Rybniku na ul. 3 Maja 31;
- w każdą ostatnią środę miesiąca roku 2010 w godzinach od 9.00 – 14.00 w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim na ul. Wałowej 30;
- w każdy ostatni czwartek miesiąca roku 2010 w godzinach od 9.30 – 13.30 w Urzędzie Miasta Żory - Rynek 9.