Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Wizyta Wiceministra Rolnictwa w Raciborzu

2011-04-05, Wtorek
Uprzejmie informujemy, że we wtorek 12 kwietnia br. na zaproszenie Starosty Raciborskiego Adama Hajduka, Posła na Sejm RP Henryka Siedlaczka oraz Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Raciborskiego Ryszarda Winiarskiego, gościł będzie na ziemi raciborskiej Pan Kazimierz Plocke Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy ul. Placu Okrzei 4A o godz. 11.15 przewidziana jest konferencja prasowa, natomiast o godzinie 16.00 w hali Centrum Społeczno-Kulturalnego w Pietrowicach Wielkich przy ul. 1 Maja 8 odbędzie się spotkanie Pana Ministra z rolnikami i samorządowcami powiatu raciborskiego. W trakcie spotkanie przewidziane jest wręczenie honorowych odznaczeń "Zasłużony dla Rolnictwa" oraz dyskusja.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!