Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Wręczenie PANTOFELKA już 24 marca

2011-03-18, Piątek

Forum Kobiet Powiatu Raciborskiego ma zaszczyt zaprosić na podsumowanie VI edycji konkursu "W poszukiwaniu autorytetów - Pantofelek 2010" pod patronatem Starosty Raciborskiego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu. Początek godz. 18.00.

W programie:
-wręczenie nominacji konkursowych oraz nagrody głównej konkursu
- "piosenką i tańcem MALOWANE…" – program artystyczny w wykonaniu solistów zespołu wokalnego MIRAŻ oraz pokaz par turniejowych tańca towarzyskiego Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Po programie artystycznym zapraszamy na poczęstunek w formie bufetu.

Współorganizator uroczystości: Starostwo Powiatowe w Raciborzu, Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu.

Patronat medialny: dziennik raciborz.com.pl, radio Vanessa, Nowiny Raciborskie, Gazeta Informator, naszraciborz.pl, nowiny.pl, RTK.