Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Znamy Mistrzów Wiedzy Rolniczej 2009

2009-04-06, Poniedziałek

4 kwietnia br. w Nędzy odbył się finał konkursu: ,,Powiatowy Mistrz Wiedzy Rolniczej 2009". W kategorii indywidualnej w finale konkursu wzięło udział dziesięciu uczestników, natomiast w kategorii drużynowej wystąpiło pięć zespołów. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dużą wiedzą.

Wyniki w kategorii indywidualnej:

I miejsce - Pan Roman Herber – Bieńkowice
II miejsce – Zygmunt Wallach - Bieńkowice
III miejsce – Bernard Polak - Borucin

Wyniki w kategorii drużynowej:

I miejsce - drużyna nr V w składzie: P. Roman Herber, Zygmunt Wallach, Mirosław Jambor (Bieńkowice)
II miejsce - drużyna nr I w składzie: P. Gerard Brzóska, Bernard Cycoń, Michał Stroka (Ciechowice – Zawada Książęca - Racibórz)
III miejsce - drużyna nr VI w składzie: P. Roman Kuc, Bernard Polak, Edward Plura (Borucin – Borucin - Racibórz)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy !!!