Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Nowa myjnia do sterylizacji narzędzi! 2024-08-29, Czwartek

Nowa myjnia do sterylizacji narzędzi!

Zamek Piastowski w Raciborzu ma nowego Dyrektora! 2024-08-27, Wtorek

Zamek Piastowski w Raciborzu ma nowego Dyrektora!

„Senat na Ty" 2024-08-22, Czwartek

„Senat na Ty"

Ostatnie pożegnanie Franciszka Smudy 2024-08-22, Czwartek

Ostatnie pożegnanie Franciszka Smudy

Dzisiaj na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie odbyła się uroczystość pogrzebowa Franciszka Smudy

Uwaga na burze 2 stopnia! Ostrzeżenia IMGW dla powiatu raciborskiego!

Otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej! 2024-08-21, Środa

Otwarty konkursu ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego z zakresu z zakresu administracji rządowej!

Kolejne dodatkowe środki Funduszu Pracy dotyczące bezrobotnych do 30 roku życia! 2024-08-20, Wtorek

Kolejne dodatkowe środki Funduszu Pracy dotyczące bezrobotnych zamieszkujących na wsi! 2024-08-20, Wtorek

Od września Młodzieżowym Domem Kultury w Raciborzu będzie kierował nowy dyrektor 2024-08-20, Wtorek

Dzisiaj, Zarząd Powiatu Raciborskiego podjął uchwałę w sprawie powierzenia obowiązków dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu Ewelinie Uriasz.