Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Konferencja prasowa w Szpitalu

2009-07-06, Poniedziałek

Starosta Raciborski i Dyrekcja Szpitala Rejonowego w Raciborzu zapraszają wszystkich zainteresowanych na konferencję prasową w związku z zakończeniem realizacji projektu pt. "Wyposażenie Szpitala w Raciborzu w specjalistyczny sprzęt medyczny i zintegrowany system zarządzania" współfinansowanym przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Spotkanie odbędzie się 6 lipca br. o godzinie 12.00 w sali narad Szpitala Rejonowego w Raciborzu przy ulicy Gamowskiej.

Celem konferencji jest upowszechnienie informacji o zrealizowanym projekcie, w ramach którego zakupiono sprzęt medyczny m.in. stanowiska Intensywnej Opieki Medycznej oraz system zarządzania szpitalem, co wpłynęło na podniesienie jakości usług medycznych świadczonych w powiecie raciborskim.

Całkowity koszt projektu realizowanego w latach 2004 – 2009 wyniósł 9 972 369,23 zł, kwota dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego to 1 752 986,74 zł.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkie osoby zainteresowane projektem.