Aktualności PCZK

Ostrzeżenie o bardzo złej jakości powietrza

Dziś i jutro (20 i 21.01.2017 r.) ze względu na poziom pyłu zawieszonego jakość powietrza będzie zła i bardzo zła

Bardzo zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

Dzis i jutro (18-19.01.2017 r.) jakość powietrza na większości obszaru województwa śląskiego zwłaszcza w godzinach wieczornych i nocnych, będzie bardzo zła.

Dzisiaj również zanotowano przekroczenia dopuszczalnego poziomu stężenia PM10 - jakość powiatrza jest zła

Dzisiaj (17.01.2016 r.) jakość powietrza w Bielsku-Białej, aglomeracji rybnicko-jastrzębskiej, Kotlinie Żywieckiej oraz w środkowej części województwa śląskiego będzie zła.

Zła jakość powietrza

Dzisiaj (16.01.2017 r.) w aglomeracji rybnicko-jastrzębskiej i górnośląskiej, Kotlinie Żywieckiej oraz w środkowej części województwa śląskiego jakość powietrza ze względu na poziom pyłu zawieszonego będzie zła.

Dzisiaj również w powiecie raciborskim mamy bardzo złą jakość powietrza

W dniu dzisiejszym (11.01.2017 r.) w aglomeracji rybnicko-jastrzębskiej i górnośląskiej, Kotlinie Żywieckiej oraz w środkowej części województwa śląskiego jakość powietrza ze względu na poziom pyłu zawieszonego będzie bardzo zła.

Informacja o jakości powietrza

Dzis (10.01.2017 r.) jakość powietrza na większości obszaru województwa śląskiego ze względu na poziom pyłu zawieszonego będzie bardzo zła.

Bardzo zła jakość powiatrza

Dzis i jutro (09-10.01.2017 r.) jakość powietrza na większości obszaru województwa śląskiego ze względu na poziom pyłu zawieszonego będzie bardzo zła

Powiadomienie o ryzyku przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM 10 w powietrzu

W dniach 20-21.12.2016 r. prognozowana jakośc powietrza w części środkowej województwa śląskiego (powiaty: bieruńsko-lędziński, pszczyński, gliwicki, mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski) ze względu na poziom pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu będzie zła.

Powiadomienie o ryzyku przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

W dniach 25-26.11.2016 r. jakość powietrza ze względu na poziom pyłu zawieszonego w aglomeracji rybnicko-jastrzębskiej oraz w części środkowej i południowej strefy śląskiej będzie bardzo zła; mogą wystąpić przekroczenia wartości progowej 200 µg/m3 dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu.

POWIADOMIENIE o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

Godziny urzędowania

Starostwo Powiatowe w Raciborzu urzęduje:

• w poniedziałki, środy i czwartki od 7:30 do 15:30
  • we wtorki w godzinanch od 7:30 do 17:00