Kalendarium wydarzeń

WIECZÓR POLSKI

17:00

,,Błogosławiony ks. EMIL SZRAMEK. Pierwszy błogosławiony z ziemi raciborskiej’’

Wieczory Polskie w DK STRZECHA są pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz. Pomysłodawca i organizator: Zbigniew Ciszek.

W programie

- wykład prof. dr hab. Franciszka  Marka

- prezentacja muzyczna twórców polskich  w wykonaniu uczniów  PSM I st. im. S. Moniuszki w Raciborzu

- prezentacja pieśni polskich w wykonaniu chóru mieszanego  BRZEZIE  z parafii św. Mateusza i Macieja  pod  dyr. Aleksandry  Gamrot

Wstęp wolny.

GWIAZDKA SERC - „800-lecie! Co o tym wiecie?"

18:00

Raciborska Izba Gospodarcza ma zaszczyt po raz XVII zaprosić na koncert charytatywny GWIAZDKA SERC!
Temat tegorocznej Gwiazdki "800 lecie! co o tym wiecie?" jest ściśle związany z rokiem jubileuszu Praw Miejskich Raciborza.
Na scenie zobaczycie wiele znanych twarzy ze świata biznesu, kultury i nie tylko!
Niech Raciborskie Centrum Kultury wypełni się po brzegi wspaniałą publicznością!

Bilety-cegiełki do nabycia:

Raciborska Izba Gospodarcza, ul. Batorego 7 (I piętro)
Cech Rzemiosł Różnych, Kilińskiego 2
Piwiarnia Racibórz, Wojska Polskiego 9 h,
Raciborskie Centrum Kultury (kasa), Chopina 21,

ceny wejściówek: 20 ,-  30,- 40,-  50,-  60,-

Środki ze sprzedaży biletów - cegiełek zostaną przekazane potrzebującym z terenu Raciborszczyzny.

2017-05-27Piknik rodzinny w Zawadzie Ks.

14:00

2017-05-27Mecz piłki nożnej Górki Śląskie - Ruda Kozielska

17:00

27.05.2017 godz. 17.00  mecz LKS Górki Śląskie - LKS Ruda Kozielska

2017-05-27Kids Challenge 2017 w Zawadzie Ks.

8:00

Pierwsza edycja imprezy odbyła się w roku 2016 i miała charakter lokalny. - W tym roku będzie to turniej regionalny. Zapraszamy drużyny z regionu - zachęca Krzysztof Porwoł, prezes LKS Zawada Ks.

Podstawowe zasady: mecze  rozgrywane będą w formule 7-osobowej (6  +  bramkarz) na regulaminowo przygotowanych boiskach. Drużyna powinna składać się z roczników 2006, 2007, 2008, 2009. Grać może również dwoje dzieci z rocznika 2010. Można zgłosić więcej niż jedną drużynę. Zgłaszać mogą się również drużyny niezrzeszone. Dzieci będą miały zapewnione napoje oraz ciepły posiłek. Co ważne, nie ma opłaty wpisowej.

Drużyny można zgłaszać telefonicznie: 694 842 006 albo mailowo: [email protected].

W zgłoszeniu należy podać:
1. Nazwę drużyny
2. Imię, nazwisko opiekuna drużyny
3. Nr telefonu oraz adres email do celów kontaktowych.
4. Liczbę dzieci, która weźmie udział w turnieju.

Bezpośrednio po turnieju w tym samym miejscu odbędzie się piknik rodzinny.

2017-05-27Kids Challenge 2017 w Zawadzie Ks.

8:00

Podstawowe zasady: mecze  rozgrywane będą w formule 7-osobowej (6 + bramkarz) na regulaminowo przygotowanych boiskach. Drużyna powinna składać się z roczników 2006, 2007, 2008, 2009. Grać może również dwoje dzieci z rocznika 2010. Można zgłosić więcej niż jedną drużynę. Zgłaszać mogą się również drużyny niezrzeszone. Dzieci będą miały zapewnione napoje oraz ciepły posiłek. Co ważne, nie ma opłaty wpisowej.

W zgłoszeniu należy podać:
1. Nazwę drużyny
2. Imię, nazwisko opiekuna drużyny
3. Nr telefonu oraz adres email do celów kontaktowych.
4. Liczbę dzieci, która weźmie udział w turnieju.

Bezpośrednio po turnieju w tym samym miejscu odbędzie się piknik rodzinny.