Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Zgłoś kandydaturę do Nagrody Mieszko AD 2017 2017-11-15, Środa

Przypominamy, że do 30 listopada br. trwa przyjmowanie kandydatur do Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2017.

Referat Rejestracji Pojazdów dziś nieczynny - System CEPIK 2.0 nie działa

Dziś miała zostać wprowadzona przez Ministerstwo Cyfryzacji nowa wersja Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców - CEPiK 2.0. System nie działa jednak prawidłowo.

Zmiana godziny rejestracji pojazdów w starostwie

Informujemy, że w związku z wdrożeniem nowego Systemu Informatycznego Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEPIK 2.0) w najbliższy poniedziałek 13 listopada br. Referat Rejestracji Pojazdów będzie czynny od godz. 12.00.

Pracownie do praktycznej nauki zawodów nabierają kształtów 2017-11-07, Wtorek

W pomieszczeniach Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 oraz nr 2 „Mechanik” trwa kompleksowy remont.

Zmiana organizacji ruchu podczas Świąt Wszystkich Świętych 2017-10-25, Środa

Zbliżają się dni, w których będziemy odwiedzać groby naszych bliskich, przyjaciół, osób dla nas ważnych. Z tego powodu niezwykle ważne będą dla Was informacje, jak będzie wyglądać organizacja ruchu w pobliżu cmentarzy w Dniu Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny.

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej 2017-10-25, Środa

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadań publicznych z zakresu administracji rządowej realizowanych przez Powiat Raciborski w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej.

Nabór na wolne stanowisko dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu 2017-10-25, Środa

Starosta Raciborski ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

2 listopada Starostwo Powiatowe będzie nieczynne 2017-10-24, Wtorek

Informujemy, że w dniu 2 listopada Starostwo Powiatowe w Raciborzu będzie nieczynne.

Sołtys i gospodyni na straży bezpieczeństwa na pietrowickiej wsi 2017-10-19, Czwartek

Już 25 października w Centrum Społeczno – Kulturalnym w Pietrowicach Wielkich odbędą się konkursy pn. „Sołtys liderem bezpiecznej pracy na wsi” oraz „Gospodynie wiejskie strażniczkami bezpieczeństwa pracy na wsi”.

Zgłoś kandydaturę do Nagrody Mieszko AD 2017 2017-10-16, Poniedziałek

Do 30 listopada br. trwa przyjmowanie kandydatur do Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2017.