Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

7 czerwca wybory do Parlamentu Europejskiego - lokale wyborcze dostosowane dla osób niepełnosprawnych

2009-05-12, Wtorek

7 czerwca br. (niedziela) odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Wyborcy niepełnosprawni mogą głosować w wybranym przez siebie obwodzie głosowania dostosowanym do potrzeb osób niepełnoprawnych. Wszyscy niepełnosprawni, którzy zamierzają oddać swój głos w zbliżających się wyborach, a którzy mają problemy z dostaniem się do lokalu wyborczego w swoim obwodzie, powinni złożyć wniosek o dopisanie do spisu wyborców w wybranym, dostępnym dla niepełnosprawnych obwodzie do dnia 28 maja br.

Informacje dotyczące składania wniosku przez osoby niepełnosprawne można uzyskać w UM Racibórz lub pod numerem telefonu 032 755 06 15.

Poniżej przedstawiamy spis lokali wyborczych dostosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych, mieszczących się w Raciborzu:

- Szkoła Podstawowa nr 3,  ul. Kpt. Myśliwca 16 (obwód nr 1)
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Jordana 6 (obwód nr 5)
- Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Słowackiego 48 (obwód nr 11)
- Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Ocicka 52 (obwód nr 13)
- Gimnazjum nr 3, ul. Żorska 2 (obwód nr 14)
- Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Elżbiety 14 (obwód nr 22)
- Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Cecylii 30 (obwód nr 25).