Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

"Animator tańca w szkole" - warsztaty dla nauczycieli...

2007-02-27, Wtorek

Warsztaty "Animator tańca w szkole" odbędą się w terminach: 16-18 marca 2007 r., 11-13 maja 2007 r. oraz 25-27 maja 2007 r. Zajęcia praktyczne obejmują naukę: wybranych tańców towarzyskich, wybranych tańców regionalnych (w tym śląskich), polskich tańców narodowych w formie towarzyskiej, tańców integracyjnych oraz gier i zabaw przy muzyce, stretchingu, ćwiczeń Pilaste oraz jogi. Z kolei tematami wykładów będą: przejawy rozwoju psychicznego, fizycznego i motoryki dziecka w okresie skoku rozwojowego oraz wskazania do pracy z dziećmi na podstawie ich analizy, sztuka motywacji oraz metody prowadzenia zajęć tanecznych (konspekt zajęciowy) oraz turnieje Tańców Polskich, organizacja klubu tańca polskiego. Zajęcia poprowadzą: Jan Łosakiewicz, Jarosław Wojciechowski, Krystyna Jankowska oraz Aldona Krupa-Gawron.
- Dla osób zainteresowanych rozpoczęciem cyklu "Animator tańca w szkole" proponujemy III stopień kursu, natomiast dla uczestników, którzy na przełomie miesięcy maja i czerwca ubiegłego roku uczestniczyli w III stopniu kursu i uzyskali certyfikat III stopnia "Animatora Tańca Polskiej Sekcji CIOFF w szkole" proponujemy kontynuację poprzedniego i uzyskanie certyfikatu II stopnia. W ramach kosztów akredytacji uczestnicy otrzymują komplet materiałów dydaktycznych - informuje Elżbieta Biskup, dyr. MDK w Raciborzu.

Koszt udziału jednej osoby w 3 weekendowych zjazdach (oraz materiałów dydaktycznych) wynosi 420,00 zł. Zgłoszenia przyjmowane są w Sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu lub pod adresem mailowym: [email protected] (karta zgłoszeniowa dostępna na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu www.mdk-raciborz.pl).