Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Autostrada A1 za darmo - złóż podpis do 15 kwietnia

2011-03-28, Poniedziałek

Do 15 kwietnia przedłużono akcję zbierania podpisów pod apelem do ministra infrastruktury, Cezarego Grabarczyka o przyjęcie przepisów umożliwiających nieodpłatne korzystanie z autostrady A1. Tych, którzy jeszcze nie złożyli swego podpisu, serdecznie do tego namawiamy.

Jak się okazuje, w przedsięwzięcie systematycznie angażują się także nowe podmioty:

– Do naszej akcji w ostatnich dniach dołączyły się kolejne miasta i gminy, m.in. Gliwice, Ornontowice, Gierałtowice, Orzesze i prawdopodobnie Zabrze. Chcemy, aby mieszkańcy tych miast nie czuli się pokrzywdzeni i również mogli mieć szansę, by złożyć swój podpis – tak przedłużenie terminu akcji tłumaczy Marcin Kasprzyk, sekretarz redakcji Dziennika Zachodniego.

Mieszkańcy powiatu mogą podpisywać się pod Apelem, który jest wystawiony w Biurze Obsługi Klientów Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy Placu Okrzei 4.