Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

BEZPIECZNA WIEŚ - finał konkursu plastycznego

2009-05-21, Czwartek

20 maja w Rudniku odbył się finał konkursu plastycznego "Bezpieczna wieś" pod patronatem Starosty Raciborskiego i Wójta Gminy Rudnik. Celem konkursu było kształtowanie zasad bezpiecznej pracy dzieci w gospodarstwach rolnych rodziców i wiedzy o zagrożeniach pożarowych. W konkursie udział wzięło 122 uczniów z klas I – III z pięciu szkół podstawowych z terenu Gminy Rudnik.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie dowolną techniką plastyczną wykonać prace plastyczne zgodnie z tematem konkursu. Komisja konkursowa postanowiła przyznać 19 wyróżnień dla finalistów i podkreśliła wysoki poziom prac opracowanych przez uczestników konkursu.

Konkurs "Bezpieczna wieś" został zorganizowany przez: Urząd Gminy w Rudniku, Starostwo Powiatowe w Raciborzu, Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego PT w Raciborzu.