Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Dyżur Rzecznika Praw Obywatelskich w Raciborzu

2009-05-12, Wtorek

Rzecznik Praw Obywatelskich wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym organizuje przyjęcia Interesantów w terenie. W dniu 20 maja 2009 r. w godzinach od 10:00 do 17:00, w Sali Kolumnowej Urzędu Miasta przy ul. Stefana Batorego 6 w Raciborzu dyżurować będą przedstawiciele Zespołu Terenowego Biura Rzecznika Praw Obywatelskich z Katowic.

Z uwagi na oczywiste ograniczenia, zarówno czasowe jak i organizacyjne BRPO prosimy, by przygotowali Państwo, krótkie pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich, w którym będzie nakreślony problem i dołączyli do niego kopie wszystkich dokumentów w tejże sprawie.

Wszystkich Państwa, którzy nie zdążą odbyć osobistego spotkania z pracownikami BRPO ZT Katowice, a zainteresowani będą przedstawieniem swojej sprawy Rzecznikowi Praw Obywatelskich uprzejmie informujemy, iż możecie Państwo swoje pisma wraz z załącznikami kierować na adres:

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich
Zespół Terenowy w Katowicach
ul. Jagiellońska 25,
40 – 032 Katowice

Biuro rozpatruje sprawy według kolejności wpływów.