Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Festyn Rodzinny w ramach Jubileusz 40-lecia DPS „Złota Jesień”

2023-06-06, Wtorek
Grupa osób
W sobotę 3 czerwca 2023 roku odbył się Festyn Rodzinny z okazji Jubileuszu 40-lecia powstania Domu Pomocy Społecznej „Złota Jesień” w Raciborzu. Jest to pierwsze większe wydarzenie, które rozpoczyna cykl imprez poświęconych tejże uroczystości. Festyn Rodzinny został zorganizowany z myślą o mieszkańcach i ich rodzinach, by wspólnie uczcić ten wyjątkowy czas.

Na uroczystościach obecni byli przedstawiciele władz powiatu raciborskiego Wicestarosta Raciborski Marek Kurpis, Członek Zarządu Powiatu Raciborskiego Andrzej Chroboczek, Radny Powiatowy Tomasz Cofała, a także Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Henryk Hildebrandt.

Spotkanie obfitowało w wiele ciekawych atrakcji, miedzy innymi wystąpił Teatr Ognia „Los Fuegos” z Krakowa, który tworzył jedyne w swoim rodzaju pokazy tańca, akrobatyki i żonglerki, następnie odbył się koncert muzyki relaksacyjnej „Naturaleza”.Ostatnim gościem była Orkiestra Dęta „Plania”, która zaprezentowała szeroki repertuar pięknych utworów muzycznych, porywając tym samym publiczność do tańca.

Dla dzieci przygotowany został barwny kącik gier i zabaw, gdzie w leśnym zaułku mogły spędzić czas, a także kolorowa ścianka do rodzinnych zdjęć.

fot. DPS ,,Złota Jesień'' w Raciborzu