Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Finał Ogólnopolskiego Turnieju o awans do II ligi piłki siatkowej kobiet

2009-03-31, Wtorek

W dniach 3-5 kwietnia br. w hali sportowej w Rudniku odbędzie się Finał Ogólnopolski Turnieju o awans do II ligi piłki siatkowej kobiet pod patronatem Starosty Raciborskiego. W turnieju rozgrywanym systemem "każdy z każdym" zagrają cztery drużyny, a zwycięzca zapewni sobie bezpośredni awans do II ligi piłki siatkowej kobiet. Kibice żeńskiej siatkówki będą mogli w piątek (3.04), sobotę (4.04) i niedzielę (5.04) na hali ZSO w Rudniku zobaczyć codziennie dwa mecze.

Pierwszy mecz turnieju pomiędzy GS UKS Krzanowice i LKSS "Sokół" Mogilno rozpocznie się w piątek o godz. 17.00, natomiast na godz. 19.00 zaplanowany jest mecz pomiędzy drużynami AZS Politechnika Warszawska i UKS MOSiR Jasło.

Podobnie będzie w sobotę, pierwszy mecz o godz. 17.00 rozegrają AZS Politechnika Warszawska i LKSS "Sokół" Mogilno, a o godz. 19.00 drużyna GS UKS Krzanowice zagra z UKS MOSiR Jasło.

W niedzielę ostatnie dwa spotkania tego turnieju najpierw o godz. 11 LKSS "Sokół" Mogilno kontra UKS MOSiR Jasło, a później na zakończenie turnieju o godz. 13.00 GS UKS Krzanowice zagra z drużyną ze stolicy AZS Politechnika Warszawska.