Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Hanna Hołek na walijskim Festiwalu Llangollen International Musical Eisteddfod

2009-04-17, Piątek

Hania Hołek – solistka zespołu wokalnego MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu zakwalifikowała się do międzynarodowego festiwalu Llangollen International Musical Eisteddfod 6 - 12 lipca 2009, gdzie zaprezentuje utwory z musicalu "Hair" pt. "Aguarius" i "Easy to be hard". Akompaniować jej będzie Ian Jones.

Llangollen International Musical Eisteddfod to międzynarodowy Festiwal muzyki, śpiewu i tańca, w którym konkurować będą uczestnicy z ponad pięćdziesięciu państw. Na festiwalowej scenie odbywać się będą przesłuchania uczestników w poszczególnych kategoriach konkursowych, zaś wieczorem gościnnie występować będą światowej klasy artyści. W tegorocznej edycji będzie można zobaczyć takie osobistości jak Barbara Dickson czy Willord White. Punktem kulminacyjnym tego fantastycznego koncertu będzie występ Orchestra of Welsh National Opera pod okiem Carla Davisa.