Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

II Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej – Racibórz 2009

2009-03-16, Poniedziałek

25 marca br. mija termin nadsyłania głoszeń do II Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej – Racibórz 2009. Festiwal składa się z czterech konkursów – piosenki, tańca, recytatorskiego oraz przeglądu teatralnego.

Harmonogram konkursów kształtuje się następująco:
- 30 marca - konkurs recytatorski – MDK Racibórz
- 31 marca - konkursu piosenki - MDK Racibórz
- 01 kwietnia – konkurs tańca – RCK Dom Kultury "Strzecha"
- 03 kwietnia – przegląd teatralny - RCK Dom Kultury "Strzecha".

W poszczególnych konkursach udział wziąć mogą dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, specjalnych oraz placówek wychowania pozaszkolnego z terenu Powiatu Raciborskiego.
Karty zgłoszeniowe należy przesłać na adres Młodzieżowego Domu Kultury, ulica Stalmacha 12,47 – 400 Racibórz.

Początek wszystkich konkursów zaplanowano na godzinę 10:00. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych konkursów - regulaminy oraz karty zgłoszeniowe – dostępne na stronach internetowych organizatorów: Starostwa Powiatowego w Raciborzu – www.powiatraciborski.pl, Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu – www.mdk-raciborz.pl oraz instytucji wspierającej organizatorów - Raciborskiego Centrum Kultury – www.rck.com.pl. Oraz pod numerem telefonu MDK w Raciborzu 032 415 23 28 – od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.

Koncert Galowy Festiwalu odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2008 r. w Raciborskim Centrum Kultury – Dom Kultury "Strzecha". Początek godzina 11:00.