Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

II Śląskie Spotkania Jazzowe "Pokolenia" w Raciborzu...

2006-09-08, Piątek

Śląskie Spotkania Jazzowe "Pokolenia" zorganizowane zostaną w Raciborzu po raz drugi. Głównym ich celem jest popularyzacja muzyki jazzowej poprzez ukazanie, że ten gatunek muzyki łączy pokolenia.

Impreza odbędzie się 10 września br. Jej miejscem będzie scena plenerowa na Placu Długosza w Raciborzu. Wystąpią gospodarze, czyli "Grupa Bez Nazwy" z Raciborskiego Centrum Kultury wraz z tercetem wokalnym "Tercet z Nazwą" i Agnieszką Błońską, a także goście: "Kwintet Jazzowy" z Rybnika Tadeusza Petrowa (w zespole grają też Czesław Gawlik i Andrzej Trefon), zespół jazzu tradycyjnego "South Silesian Brass Band" oraz "Żorska Orkiestra Rozrywkowa" Lothara Dziwokiego. Początek koncertu o godz. 17.00, wstęp wolny.