Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

PORZĄDEK OBRAD III SESJI RADY
POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 28 grudnia 2006 r. godz. 15:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z II sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami, w tym realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu.
5. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006r. dotyczących wieloletniego programu inwestycyjnego.
6. Uchwalenie budżetu Powiatu Raciborskiego na 2007r.
- projekt uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Raciborskiego na rok 2007 - doręczono w dniu 24.11.2006r.
- autopoprawka do projektu uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Raciborskiego na rok 2007.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Rady Powiatu Raciborskiego na 2007r.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu kontroli Komisji Rewizyjnej na rok 2007.
9. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Zastępcy Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.
10. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Sekretarza Komisji Rewizyjnej.
11. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia przedmiotu działania Komisji Budżetu i Finansów.
12. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia przedmiotu działania Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.
13. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia przedmiotu działania Komisji Rozwoju Gospodarczej, Promocji i Współpracy z Zagranicą.
14. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia przedmiotu działania Komisji Oświaty, Kultury, Sport i Rekreacji.
15. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia przedmiotu działania Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Polityki Prorodzinnej, Wspierania Osób Niepełnosprawnej oraz Bezpieczeństwa.
16. Podjęcie uchwały w sprawie odwołania Sekretarza Powiatu.
17. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały XII /159 / 2003 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 30 września 2003r. w sprawie uchwalenia jednolitego tekstu Regulaminu Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Raciborzu.
18. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie Porozumienia pomiędzy Starostą Raciborskim - Szefem Obrony Cywilnej Powiatu a Prezydentem, Burmistrzami i Wójtami Gmin - Szefami Obrony Cywilnej Gmin na obszarze Powiatu Raciborskiego na finansowanie zadań Obrony Cywilnej w gminach.
19. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad wynajmowania lokali mieszkalnych, stanowiących własność Powiatu Raciborskiego.
20. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr V/78/2003 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 25 lutego 2003r. w sprawie określenia zasad nabywania, zbywania i obciążania nieruchomości stanowiących własność Powiatu Raciborskiego oraz ich wydzierżawiania lub wynajmowania na okres dłuższy niż 3 lata.
21. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006r.
22. Interpelacje i zapytania radnych.
23. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
24. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
25. Wolne wnioski i informacje.
26. Zakończenie sesji.