Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

IV Targi Pracy dla Nauczycieli już 12 czerwca br.

2008-05-19, Poniedziałek

IV Targi Pracy dla Nauczycieli odbędą się 12 czerwca br. w Międzyszkolnym Ośrodku Sportu przy ul. Klasztornej 9 w Raciborzu. Początek o godz. 9.00. Organizatorami targów są: Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Powiatowy Urząd Pracy.

Targi adresowane są do absolwentów wyższych uczelni (bądź też studentów ostatniego roku), jak również do nauczycieli bezrobotnych lub takich, którzy stracą pracę. Oferty zatrudnienia zaprezentują szkoły i placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski. Będzie to okazja do spotkania się z dyrektorami szkół i placówek oświatowych, uzyskania informacji o wolnych miejscach pracy w szkołach ponadgimnazjalnych i placówkach oświatowych, a także do poznania możliwości i warunków zatrudnienia w nich.

Celem IV Targów Pracy dla Nauczycieli jest ponadto stworzenie bazy danych o osobach poszukujących pracy w zawodzie nauczyciela.

Targi Pracy dla Nauczycieli zorganizowane zostały po raz pierwszy przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu i Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu w czerwcu 2005 r. i od tej pory cieszą się dużym zainteresowaniem nauczycieli poszukujących pracy.

Już dziś zobacz na naszej stronie internetowej jakie wakaty w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski, czekają w roku szkolnym 2008/2009. EDUKACYJNA GIEŁDA PRACY.