Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

PORZĄDEK OBRAD IV SESJI RADY
POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 30 stycznia 2007 r. godz. 15:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z III sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Podjęcie uchwały w sprawie uzupełnienia składu Rady Powiatu Raciborskiego.
5. Zasady kontraktacji usług przez Narodowy Fundusz Zdrowia - wystąpienie p. Danuta Piecha - Kierownika Delegatury NFZ w Rybniku.
6. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami, w tym realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu.
7. Informacja nt. zasobu nieruchomości Powiatu Raciborskiego.
8. Podjęcie uchwały w sprawie darowizny nieruchomości zabudowanej, stanowiącej własność Powiatu Raciborskiego.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia zmian w statucie oraz zatwierdzenia tekstu jednolitego statutu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu.
10. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu.
11. Podjęcie uchwały w sprawie Programu współpracy Powiatu Raciborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2007.
12. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski w roku 2007.
13. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania Starosty Raciborskiego z działalności Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2006r.
14. Podjęcie uchwały w sprawie delegowania Radnych do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.
15. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2007r.
16. Interpelacje i zapytania radnych.
17. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
18. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
19. Wolne wnioski i informacje.
20. Zakończenie sesji.