Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Jeszcze lepiej uczyć - II targi edukacyjne

2011-04-01, Piątek

28 marca w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu odbyły się II Powiatowe Targi Edukacyjne "Jeszcze lepiej uczyć" pod patronatem Starosty Raciborskiego. Targi zostały zorganizowane przez Zespół Doradców Metodycznych naszego powiatu.

Celem Targów było zapoznanie nauczycieli wszystkich szczebli kształcenia z ofertą wydawniczą materiałów metodycznych i pomocy dydaktycznych. W targach uczestniczyli reprezentanci wydawnictw: Tutor, REA, OPERON, DIDASKO, PWN, MOJE BAMBINO, WIKING, NOWA ERA, SOP.

Wzorem ubiegłego roku w czasie trwania Targów odbywały się nieodpłatne warsztaty dla nauczycieli, które były prowadzone również przez wykładowców wyższych uczelni m.in. Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Tegoroczne targi odwiedziło blisko 150 nauczycieli.