Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Koncert Finałowy XII Zimowych Warsztatów Wokalnych

2011-01-21, Piątek

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu informuje, że w dniu 20 stycznia 2011 r. w placówce rozpoczęły się XII Zimowe Warsztaty Wokalne prowadzone przez Elżbietę Zapendowską – polskiego krytyka muzycznego, specjalistę od emisji głosu, jurora programów telewizyjnych "Idol" i "Jak oni śpiewają" i Andrzeja Głowackiego – reżysera, aktora i autora piosenek.

Nadrzędnym celem spotkania jest praca nad doskonaleniem warsztatu wokalnego, ćwiczenia z intonacji i emisji głosu. Uczestnicy pod okiem ekspertów uczą się właściwie interpretować utwory znane z krajowej sceny muzycznej.

Zwieńczeniem pracy warsztatowej będzie Koncert Finałowy XII Zimowych Warsztatów Wokalnych, który odbędzie się w dniu 23 stycznia 2011 r. (niedziela) w sali widowiskowej MDK w Raciborzu przy ulicy Stalmacha 12. Początek godzina 17:00.

Wstęp na koncert wolny. Zapraszamy!