Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Konkurs plastyczny - interpretacja przygód Harrego Potte

2009-05-22, Piątek

Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz placówek wychowania pozaszkolnego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na najciekawszą interpretację przygód Harrego Pottera.

Celem konkursu jest zachęcanie do twórczej ekspresji dzieci i młodzieży oraz prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej młodych twórców. Czekamy na Wasze ciekawe interpretacje przygód Harrego Pottera.

Opisane Prace (imię i nazwisko autora, wiek, nazwę placówki) należy wysłać na adres Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu, ul. Stalmacha 12 lub złożyć osobiście w sekretariacie MDK do 10 czerwca br. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 czerwca br.

Format prac – max 100/70 cm
Technika dowolna (malarstwo, rysunek, kolaż)

Nagrodami w Konkursie są bilety do kina na premierę nowych przygód Harrego Pottera oraz gadżety związane z tematyką konkursu.

Sponsorem nagród jest Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Księgarnia SOWA w Raciborzu.