Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Konkurs rysunkowy - Przyroda w moim mieście

2009-05-22, Piątek

Miasto Racibórz organizuje konkurs rysunkowy "Przyroda w moim mieście", który adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z powiatu raciborskiego. Technika wykonania prac - kolorowe kredki, format A5.

Regulamin konkursu rysunkowego "Przyroda w moim mieście"

1. Organizatorem konkursu jest Miasto Racibórz. Konkurs jest organizowany w ramach projektu nr PL.3.22/3.3.04/09.00930 pt. "Terminarz biurkowy raciborsko-opavski na 2010 rok" współfinansowany w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz do 10% ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice.

2. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z siedzibą na terenie powiatu raciborskiego.

3. Przedmiotem konkursu jest zaprezentowanie walorów przyrodniczych powiatu raciborskiego.

4. Technika wykonania prac - kolorowe kredki, format A5 (148x210mm).

5. Uczestnik konkursu może złożyć tylko jedną pracę.

6. Pracę konkursową wykonuje 1 osoba, prace zbiorowe nie będą oceniane.

7. Organizatorzy proszą o zamieszczenie na odwrocie pracy następujących danych: nazwisko i imię, adres zamieszkania, telefon kontaktowy, wiek.

8. Rodzice lub prawni opiekunowie dołączają zgodę na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych przez Gminę Miasta Racibórz w celach promocyjno-marketingowych, związanych z konkursem, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (j.t. z 2002r. Dz. U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz zgodę na przekazanie autorskich praw majątkowych do pracy, wyrażone na piśmie w formie oświadczenia - wzór oświadczenia stanowi Załącznik do niniejszego Regulaminu. Oświadczenie należy dostarczyć Organizatorowi wraz z pracą konkursową. Niedostarczenie ww. danych osobowych i teleadresowych oraz oświadczenia skutkuje odmową publikacji pracy w terminarzu oraz wydania uczestnikowi konkursu nagrody w razie jej przyznania.

9. Termin nadsyłania lub dostarczenia prac: 12.06.2009r. W przypadku przesłania pracy drogą pocztową liczy się data wpływu do Organizatora.

10. Prace należy składać osobiście lub nadesłać pocztą na adres:
Urząd Miasta Racibórz
Referat Promocji
ul. S. Batorego 6
47 - 400 Racibórz
z dopiskiem "Konkurs przyrodniczy"

11. O wynikach konkursu laureaci zostaną poinformowani pisemnie. Ponadto informacja o wynikach zostanie podana na stronie www.raciborz.pl, w terminie do 14 dni od dnia zakończenia przyjmowania prac.

12. Wybrane prace konkursowe zostaną zamieszczone w "Terminarzu raciborsko-opavskim na 2010 rok" wraz z podaniem danych autora. Dodatkowo organizator przewiduje nagrody rzeczowe dla 3 najlepszych prac.

13. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.raciborz.pl

Osoba do kontaktu:
Elena Głowacz
Referat Promocji
Urząd Miasta Racibórz

www.raciborz.pl
pn, wt, czw 7:30-15:30
śr 7:30-15:30
pt 7:30-13:30

Projekt o numerze rejestracyjnym PL.3.22/3.3.04/09.00930 pn: "Terminarz raciborsko-opavski na 2010 rok" jest współfinansowany w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz do 10% ze środków budżetu państwa
Przekraczamy granice