Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Kurs pedagogiczny dla rzemieślników - zgłoszenia do końca maja

2009-05-14, Czwartek

Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Raciborzu zapraszają zainteresowanych rzemieślników na 80-godzinny kurs pedagogiczny dla pracodawców. Kurs pedagogiczny dla rzemieślników-przedsiębiorców jest wymagany przy szkoleniu uczniów (kwalifikacje wymagane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 01.07.2002 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu – Dz.U. Nr 197, poz. 1875, określające kwalifikacje zawodowe i przygotowanie pedagogiczne wymagane od instruktorów praktycznej nauki zawodu). Kurs zostanie przeprowadzony w siedzibie CKU (ul. Zamkowa 1) w terminie od czerwca do sierpnia br. Chęć udziału w kursie zadeklarowało już 10 przedsiębiorców.

Cena kursu kształtuje się w granicach 600-670 zł i jest uzależniona od ilości uczestników.

Informacji udziela i zapisy przyjmuje:

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Raciborzu
Ul. Zamkowa 1

Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wpierania Przedsiębiorczości w Raciborzu
Ul. Klasztorna 6

Zgłoszenia będą przyjmowane do końca maja br.