Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Międzynarodowa konferencja partnerów projektu "INNOFIRE" w Raciborzu...

2006-09-04, Poniedziałek

Głównym celem projektu jest utworzenie sieci powiązań współpracy pomiędzy przedsiębiorcami i innymi zainteresowanymi jednostkami krajowymi oraz partnerami zagranicznymi. Utworzenie sieci współpracy w różnych regionach europejskich wpłynąć może na zwiększenie intensywności współpracy, może polepszyć produktywność w firmach, jakość i innowacyjność produktów. Niewątpliwym rezultatem utworzenia takiej sieci będzie wymiana doświadczeń między partnerami, a także utworzenie ogólnoeuropejskiej bazy firm - tzw. MediMap, która ułatwi nawiązywanie kontaktów i współpracę z producentami, odbiorcami, usługodawcami i handlowcami sektora medycznego z Europy.

Międzynarodowa konferencja w Raciborzu partnerów projektu "INNOFIRE" ma służyć rozpowszechnieniu wiedzy o projekcie oraz ukazaniu zasadności tworzenia sieci współpracy w różnych branżach w regionach. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele partnerów projektu: Agencja Rozwoju Regionalnego GWS z Powiatu Märkischer, firma "Zenit" z Niemiec, "Clusterland" z Austrii i "Ervet" z Włoch.

UWAGA - redakcje: Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów do udziału w konferencji międzynarodowej partnerów projektu "INNOFIRE".