Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Nabór na wolne stanowisko pracy ds. projektów i rozwoju!

2023-10-04, Środa
Budynek Starostwa

Masz doświadczenie w:

- pozyskiwaniu, realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy zewnętrznych?
- znasz zasady wdrażania i realizacji  programów finansowanych z funduszy zewnętrznych, znasz aplikacje/generatory wniosków?

Najważniejsze zadania na stanowisku:

- monitorowanie możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych, ogłaszanych konkursów, ich warunków i terminów składania wniosków,
- pozyskiwanie środków zewnętrznych oraz przygotowywanie projektów obejmujących absorpcję tych środków,
- koordynowanie realizacji projektów znajdujących się w kompetencjach komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Raciborzu, a posiadających finansowanie ze źródeł zewnętrznych,
- przygotowanie oraz aktualizowanie aplikacji konkursowych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi,
- bieżące rozliczanie i monitorowanie projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych.

Miejsce i termin składania dokumentów:

- Osobiście w siedzibie  Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Stefana Okrzei 4,
- Pocztą elektroniczną na adres: [email protected] w przypadku posiadanych uprawnień do podpisu elektronicznego,
- Pocztą na adres Starostwa Powiatowego z dopiskiem: ”Dotyczy naboru na stanowisko urzędnicze – ds. projektów i rozwoju w Referacie Funduszy Zewnętrznych” w terminie do dnia 13.10.2023 r.

Więcej informacji uzyskasz na stronie: https://bip.powiatraciborski.pl/nabor/2023.html lub  telefonicznie pod numerem 32 45 97 374.

wszystkie
początek strony