Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Najlepsi kucharze na start! - Śląskie Smaki Pszczyna 2009

2009-04-16, Czwartek

Organizowany przez Śląską Organizację Turystyczną Festiwal "Śląskie Smaki" na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń popularyzujących lokalne przysmaki. Zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym, który jest nieodłącznym elementem imprezy. Na zgłoszenia drużyn - zarówno profesjonalistów jak i amatorów - czekamy do środy, 20 maja.

Kulinarne zmagania drużyn z całego województwa jak zawsze będzie jedną z głównych atrakcji festiwalu, którego tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę, 7 czerwca, w Pszczynie.

Czekamy na amatorów i profesjonalistów, którzy będą rywalizować o zaszczytny tytuł Eksperta Śląskich Smaków 2009 i nagrodę Złotego Durszlaka.

Zgłoszenia można przesyłać pocztą lub drogą mailową do 20 maja. Formularze i regulamin konkursu dostępne są w załącznikach.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Do pobrania:

Regulamin - Śląskie Smaki 2009